Una Ulla

SInger | Vocal Coach

Una Ulla singer | songwriter | vocal coach from Latvia

Lieliski mūziķi klubā "Iznt", Kobe...

15. martā, Kobē, klubā Iznt norisinājās pasākums, kurā piedalījās lieliska mūziķu izlase no Kobes un Kansai reģiona. Mūziķi, kurus atbalsta, kuri atbalsta D'Addario, Queen City Drums un citas pazīstamas mūzikas kompānijas. Starptautiski un vietējo mūziķu starpā ļoti labi un diezgan pazīstami vārdi, Eric Wiegmann (bungas), Hitoshi Bando (bungas), Paul Jackson (bassģitāra), Takumi Mura (ģitāra), Tony Spruill (saksafons), Vladimir Jocic (ģitāra), Ricky Cosmo Franciss (ģitāra) un citi. Visi šie mūziķi galvenokārt koncertē Kansia reģionā, un ir pieredzējuši neskaitāmas ārzemju tūres un veido Kobes un Kansia mūzikas pasaules krējumu. Tie ir gan Japāņu mūziķi, gan ārzemnieki, kuri šeit dzīvo jau ilgākus gadus. Vairākums no viņiem ir iesaistīti dažādās grupās, pasniedz privārnodarbības un aktīvi koncertē.

Koncerta laikā, pa vienam vien, mūziķi devās uz skatuves un dažādos sastāvos uz vietas improvizēja pazīstamākus skaņdarbus un radīja jaunus. Klausoties manas ausis priecājās.

Video no DRUM BATTLE vari apskatīt šeit un Erika solo šeit.

Klubs Iznt ir diezgan populārs šeit Kobē. Klubs ir īpašs ar dažādām mūzikas aktivitātēm, kas norisinās katru nedēļu. Nedēļas nogalēs kāds noteikti spēlē dzīvu mūziku. Viena no lietām, kas atšķiras no Latvijas, runājot par mūziķu ikdienu šeit, ir honorārs un vispārēja ideja par to, kas, kam, ko maksā, ja notiek koncerts. Vietās, kuras pieder japāņiem, retumis mūziķim samaksās. Visbiežāk kopējo summu aprēķinot, mūziķis pats būs iztērējis vairāk, lai nospēlētu koncertu kādā konkrētā vietā. Tad vietējie mūziķi, it īpaši ārzemnieki, cenšas spēlēt vietās, kurās kaut ko arī samaksā. Iznt ir viena no tām. Turklāt popularizē sevi kā vietu, kur iegūt ārzemju pieredzi. Japāņiem tas ļoti patīk, un parasti klubā ir diezgan daudz japāņu sievietes. Otrdienās notiek atvērtais mikrofona vakars, vēl ir dejas un dīdžeji. Palūko šeit, ja interesē vairāk.

 

Interviju KMC Vibes radio šovā ar Eric Wiegmann klausies šeit.